koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki -
Pierwsza porażka akademików
autor: kudlatyKoszykarzom AZS-u Radex Szczecin nie udało się przedłużyć serii zwycięstw i przegrali z Open Basket Pleszew 83:86.
Spotkanie mogło się podobać. Kibice, którzy przyszli na halę SDS w sobotni wieczór na pewno nie żałowali. Pierwsza kwarta to prawdziwy popis rzutów za trzy. Obie ekipy trafiły po 9 razy. Mimo tego AZS przegrywał 20:28, ale już na przerwę schodził wygrywając 41:37.
Początek trzeciej kwarty także należał do naszych akademików, którzy w pewnym momencie prowadzili już 11 oczkami. Ostatnia kwarta była już jednak dla przyjezdnych. W końcówce mecz zrobił się dość nerwowy dzięki kilku kontrowersyjnym decyzjom sędziów.
AZS Radex Szczecin - KS Open Basket Pleszew 83:86
(20:28, 21:9, 22:23, 20:26)
AZS: M. Majcherek 25 (4), A. Karaś 24 (2), M. Sudowski 9, P. Podgalski 7, M. Majcherek 7 (1), M. Dudek 5 (1), M. Kowalski 4, T. Balcerek 2, K. Pytyś 0, T. Mrożek 0.
Open: M. Kałowski 22 (7), P. Machynia 22 (6), A. Kaczmarzyk 20 (2), J. Dryjański 12, Ł. Olejnik 4, T. Zyber 4, R. Kikowski 2, R. Ziółkowski 0, J. Szymczak 0, B. Czarkowski 0.
źródło: własne / gs24.pl