piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
VI kolejka MLPN
autor: mlpnWe wtorkowe popołudnie na bocznym boisku Masovii odbyła się już 6 a zarazem przedostania kolejka Maszewskiej Ligi Piłki Nożnej. Rozegrane w niej 4 spotkania przyniosły kilka zaskakujących rozstrzygnieć.

PKO Team - Rybex 0:4 (0:3)
Spotkanie to rozgrywane było pod wyraźne dyktando Rybexu, który dominował pod każdym względem nad młodym zespołem PKO. W pierwszej połowie Rybex po trafieniach Damiana Paczosa i dwóch bramkach Domaradzkiego prowadził 3:0 i wiadomo już było, że spotkania tego raczej nie przegrają. Druga połowa także należała do Rybexu a wynik na 5 minut przed końcem ustalił z  bliskiej odległości Mastalerz.
Agrofirma - ENEA 5:1 (4:1)
W spotkaniu tym mecz toczył się praktycznie do jednej bramki. Gdyby piłkarze Agrofiirmy wykorzystali większość swoich stworzonych sytuacji to mecz mógł się zakończyć o wiele wyższym wynikiem. Swoje szanse mieli także „energetycy”, jednak były one o wiele mniej klarowne niż sytuacje przeciwnika. Już po pierwszej połowie wiadomo było że mecz nie może się zakończyć innym rozstrzygnięciem jak zwycięstwo Agrofirmy. W drugiej połowie dołożyli oni jeszcze jedną bramkę i mecz ostatecznie wygrali 5:1.
Bramki zdobywali: S.Więch, Kałużny, Paczos i Zimer x 2 dla Agrofirmy oraz Szczepański Dariusz dla ENEI.

Motoport - Welet 1:4 (0:1)
W tym spotkaniu ze względu na pozycje w tabeli faworytem była ekipa Motoportu. Jednak jak się okazało to jednak z przebiegu całego spotkania zasłużone zwycięstwo odniosła ekipa Weletu. W pierwszej połowie mecz był wyrównany jednak z prowadzeniem jednobramkowym na przerwę schodzili weletowcy po bramce Marcina Szczepańskiego. Tuż po zmianie strona wyrównanie pada ze strony Motoport zaś bramkę zdobywa Marcin Głowacki. Od tego momentu śmielej zaatakowali motoportowcy, którzy rozluźnili szyki obronne co wykorzystał doświadczony zespół Weletu. Najpierw na prowadzenie swój zespół wyprowadził pięknym uderzeniem Równiejko. Na 3:1 podwyższył Osesik zaś dzieła zniszczenia zakończył po szybkiej kontrze Piotrek Wino.

Masofans - Motoport 1:4 (0:2)
W ostsnim spotkaniu tej kolejki swój zaległy pojedynek rozegrali piłkarze Motoportu i Masofans. Od początku spotkania oba zespoły toczyły walkę o każdy metr boiska. Zespół Motoportu najwyraźniej wyciągnął wnioski po porażce z Weletem gdyż w pierwszej połowie po szybkich kontrach dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcin Zwolak. W drugiej połowie Masofansi jeszcze bardziej przycisnęli. Jednak to było ja woda na młyn piłkarzy Motoportu, którzy po kolejnej kontrze zdobywają bramkę autorstwa Świeciaka. Gdy po składnej akcji i bramce kontaktowej Marcina Psujka dla Masofans wydawało się że kwestią czasu jest kolejny gol dla ubiegłorocznych vicemistrzów MLPN, kolejną szybką kontrę Motoportu wyprowadza Marcin Zwolak, który ustala wynik spotkania , kompletując tym samym hattricka.
źródło: kichu