Flota wygrywa w Stargardzie
W sparingowym meczu III-ligowi Błękitni Stargard Szczeciński przegrali na własnym stadionie 1-2 (1-1) z pierwszoligową Flotą Świnoujście. Pierwsza połowa to wyrównana gra czego odzwierciedleniem jest wynik do przerwy. Zespół ze Stargardu zagrał optymalnym składem i gdyby wykorzystał wszystkie stuprocentowe okazje na zdobycie bramki, schodził by na przerwę z 3 bramkową przewagą. Druga połowa to testowanie przez trenera Błękitnych zawodników rezerw czego skutkiem była utrata bramki.
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 1:2
T.Królak 23 - P.Schon 45, Ch.Uchenna Nwaogu 62

Flota Świnoujście: Kamil Gołębiewski - Filip Kosakowski, Marek Jandík (46 Sławomir Mazurkiewicz), Dawid Kubowicz (70 Marek Niewiada), Rafał Andraszak (75 Arkadiusz Sojka), Chlebo (46 Stanisławski), Pavel Schon (46 Charles Uchenna Nwaogu), Sebastian Fechner, Piotr Skokowski (46 Łukasz Polak, 80 Marcin Krzywicki), Ireneusz Chrzanowski, Dawid Nowak (75 Omar Jarun).