piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga -
Victoria wygrywa 2 turniej z rzędu!!
W niedzielę 7 stycznia 2007 rozegrano turniej na Hali Koszalińskiej Gwardii o puchar prezesa klubu przy Fałata 34. W turnieju udział wzięły 2 drużyny Koszalińskiej Gwardii oraz Victoria DEGA Sianów, Leśnik Rossa Manowo, Lech Czaplinek. Grano 2x15 minut każdy z każdym.

Victoria DEGA Sianów grała z Leśnikiem Manowo. Jak się później okazało był to chyba najbardziej wyrównany mecz całego turnieju i zakończył się sprawiedliwym wynikiem 0:0. W następnym swoim spotkaniu Sianowianie wygrali z Gwardią I 2:0.
Victoria w całym turnieju nie przegrała żadnego spotkania oraz straciła tylko 2 bramki i to w meczu z Lechem Czaplinek.
Mecz z Lechem przyniósł wiele emocji. Zespół Victorii Dega przegrywał do przerwy 1:0, by w II połowie strzelić dwie bramki (Tomasz Chmielewski, Sławomir Ogrodowczyk – karny tę bramkę będziecie mogli pobrać już niedługo) i wyjść na prowadzenie 2:1. Gdy wydawało się, iż wynik nie ulegnie zmianie, Sianowianie stracili bramkę na półtorej minuty przed końcem meczu. Jednakże szybka akcja zaraz po wznowieniu gry przyniosła zwycięską bramkę po trafieniu Krzysztofa Miętka i ostatecznie Victoria Dega wygrała 3:2.

W ostatnim swoim spotkaniu Victoria Wygrała z Gwardią II 5:0 (1:0).