piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa -
Sparingi: Remis Sarmaty z Gryfem
autor: PszczółekW meczu sparringowym rozegranym w niedzielę 8 lutego na sztucznej trawie w Pobierowie V-ligowa Sarmata Dobra zremisowała 5:5 z IV-ligowym Gryfem Kamień Pomorski. Mecz rozpoczął się bardzo niekorzystnie dla piłkarzy Sarmaty. Już na początku spotkania przegrywali 0:3, głównie za sprawą debiutującego w bramce Sarmaty (pod nieobecność Marcina Kamińskiego) 18-letniego juniora Grzegorza Skrzypy. Być może to debiutancka trema sprawiła, że ten młody zawodnik popełnił co najmniej dwa błędy, które skutecznie wykorzystali zawodnicy Gryfa. Mimo tego zawodnikom Sarmaty do przerwy udało się strzelić dwie bramki i do przerwy wynik był 2:3.

W drugiej połowie w bramce Sarmaty stanął powracający po kontuzji doświadczony Sebastian Marciniak, a w polu zagrał nowy zawodnik Sarmaty doświadczony Piotr Grochulski. Bramki dla Sarmaty w tym spotkaniu zdobyli Łukasz Olechnowicz i Damian Padziński po 2, Krzysztof Kieruzel 1.