Flota świętowała
autor: maggiMecz Floty ze Zdrojem zszedł na dalszy plan. Była to nierówna walka Dawida z Goliatem, zakończona sprawiedliwym wynikiem, choć mógłby być on wyższy. Flota miała dwa słupki i poprzeczkę, Zdrój też raz trafił w poprzeczkę, dodatkowo Khaddy Kazadi fatalne wykonał rzut karny. Ostatecznie w ostatnim swoim III ligowym spotkaniu Flota po bramkach Przemysława Pietruszki w 16. minucie oraz dobitce Łukasza Polaka po strzale Dziuby w 77. minucie wyspiarze wygrali 2:0.

Pojedynkowi towarzyszyła świąteczna atmosfera, która po meczu przeobraziła się w festyn. A zatem w górę poszło kilkaset balonów (nie mogę podać dokładnej ilości, bo część pękła podczas lub po napompowaniu), piłkarze rozdali kibicom pamiątki, a po meczu odbyli rundę dookoła stadionu na motocyklach. Prezydent Miasta i prezes nie tylko przemawiali, wręczyli też zawodnikom koperty z tajemniczą zawartością, także od sponsora. Były okrzyki - gardeł nie żałowali nie tylko kibice, także piłkarze - sztuczne ognie, koncert zespołów Lord i Jesienni Przyjaciele, gastronomia i inne. Zasługa w tym przede wszystkim Urzędu Miasta na czele z Januszem Żmurkiewiczem oraz klubu z prezesem Edwardem Rozwałką i dyrektorem Jarosławem Dunajką.
Flota - Zdrój Ciechocinek 2-0 (1-0)

1-0 Przemysław Pietruszka 16 minuta

2-0 Łukasz Polak 77 minuta

Flota: Kamil Gołębiewski (81 Sergiusz Prusak), Patryk Stromczyński, Wallace Perez Benevente, Ireneusz Chrzanowski, Khaddy Kazadi, Przemysław Pietruszka, Marek Niewiada, Marcin Ziatyk (46 Michał Protasewicz), Jacek Magdziński, Artur Bańka (75 Łukasz Polak), Igor Witczak (60 Piotr Dziuba).

Rezerwowi, którzy nie grali: Adrian Jakubowski, Arkadiusz Czarnecki.

Trenerzy: Petr Němec, Zdzisław Piątkowski.

Kierownik drużyny: Leszek Zakrzewski

Zdrój: Leszek Zalewski (88 Hubert Trocikowski), Andrzej Chmielecki, Piotr Nawrocki, Łukasz Sikorski (88 Maciej Kołacz), Aleksander Atanacković, Mateusz Dobek (88 Łukasz Grabowski), Dawid Żłobiński (38 Szymon Smerdel), Artur Miły, Krzysztof Mordziński, Roman Maciejak, Mateusz Janczyszyn.