piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy -
Juniorzy Starsi KP remisują z Arkonią
Dzisiejsze spotkania juniorów w ramach Ligi Wojewódzkiej Juniorów były ostatnimi oficjalnymi meczami rozgrywanymi na obiektach przy ulicy Siedleckiej w tym roku. Tuż po juniorach młodszych swoje spotkanie rozegrali juniorzy starsi Klubu Piłkarskiego którzy swoje spotkanie z Arkonią Szczecin zremisowali 1:1.
KP POLICE: Ochal - Kulig, Franczuk, Boczek, Kaliś (63' Bielawski), Jóźwiak (63' Majos), Rembisz, Baranowski (68' Adamczyk), Krawiec (63' Truchan), Grzegorczyk (46' Mazur), Grużewski

Arkonia: Kupczanko - Cichocki, Koneczek, Wilkocki, Tęgi, Drzewiecki (46' Majzel), Kubik, Rzepniowski, Świątkowski, Tomaniak (81' Brejlak), Pachuta

Sędziowali: Michał Woś - Beata Bumbul, Wiktor Warzewski

Spotkanie juniorów starszych tak jak ich młodszych kolegów zaczęło się od ostrożnych ataków obu drużyn. W 14 minucie Remigiusz Grużewski zagrywa w pole do Pawła Grzegorczyka, zawodnika KP od podania odcina jednak obrońca Arkonii. Chwilę później Jarosław Jóźwiak dośrodkowuje w pole karne, do podania równocześnie wyszli Grużewski oraz bramkarz Arkonii Łukasz Kupczanko, obaj jednak minęli się z piłką. W 23 minucie zza pola karnego na bramkę uderzał Łukasz Koneczek, Marcin Ochal jednak pewnie złapał piłkę. Sześć minut później po dośrodkowaniu w pole karne piłka po koźle przelatuje ponad piłkarzem Arkonii i wpada w ręce Ochala. W 33 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Paweł Grzegorczyk przyjmuje piłkę, jednak obrona Arkonii wybija ją rozpędzonemu piłkarzowi KP. W 39 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki wyskakuje Patryk Rzepnikowski, piłka po uderzeniu piłkarza Arkonii mija bramkę. W ostatnich minutach pierwszej połowy na strzał z dystansu decyduje się Jarosław Jóźwiak, piłka po koźle trafia w ręce bramkarza.

Po przerwie na bramkę gości niecelnie strzela Paweł Krawiec, w rewanżu równie nieskuteczny strzał oddaje Łukasz Tomaniak. W 52 minucie po podaniu w lewej strony Remigiuszowi Grużewskiemu piłkę "wystawia" obrońca Arkonii, mimo silnego strzału Łukasz Kupczanko znakomitą paradą broni swój zespół przed utratą bramki. Dwie minuty później po dośrodkowaniu Michała Kubika z prawej strony z woleja na bramkę usiłował uderzyć Marcin Drzewiecki, nie trafił jednak w piłkę i ta opuściła pole karne policzan. Minutę później po fantastycznym strzale Łukasza Tomaniaka zza pola karnego Marcin Ochal z trudem przenosi piłkę ponad poprzeczką. W 63 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w tłoku panującym w polu karnym KP najlepiej odnalazł się Marcin Majzel który skierował piłkę do siatki policzan. Dwanaście minut później po dośrodkowaniu w pole karne z lewej strony Sebastiana Majosa, Remigiusz Rużewski prawą nogą przyjmuje piłkę po czym z woleja lewą silnym strzałem doprowadza do wyrównania. W ostatnich minutach spotkania policzanie dwukrotnie poważnie zagrozili bramce Arkonii, najpierw gola usiłował zdobyć Grużewski lecz przeszkodził mu w tym Oliver Pachuta, chwilę później po zamieszaniu w polu karnym Grużewski nie zdołał pokonać świetnie dysponowanego bramkarza Arkonii. Ostatecznie wynik spotkania nie uległ już zmianie.

źródło: Oficjalny Serwis KP POLICE -