piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Wyższość Orła nad Świtem
Po bardzo obiecującym początku i zdobyciu bramki w 3 minucie meczu przez Krzysztofa Wojtowicza Świt toczył wyrównaną walkę do 27 min. kiedy to sędzia podyktował bardzo problematycznego karnego dla Orła. Do przerwy wynik nie uległ zmianie pomimo tego, że zawodnik Orła Mariusz Grzelczak w 30 min. otrzymał czerwoną kartkę w następstwie drugiej żółtej.
Po przerwie zawodnicy Świtu wyszli bardzo zmotywowani grą w przewadze, ale nie potrafili wykorzystać 100 procentowych strzałów na bramkę jednocześnie sami popełniając błędy w obronie czego następstwem były stracone bramki w 51, 58 i 80 min. Jak bardzo chcieli wygrać mecz zawodnicy Orła świadczy o tym następna bezpośrednia czerwona kartka dla zawodnika Orła Artura Kasprzaka. Nawet grając w osłabieniu dwóch zawodników Orzeł pokazał swoją wyższość w umiejętnej grze i pokonał Świt Barnimie 4:1 (1:1). O ostrości walki w grze świadczą 3 żółte i 2 czerwone kartki dla Orła przy jednej żółtej dla Świtu.
źródło: własne/jurgol