Remis Victorii Sp2 Sianów
Po porażce ze Stilonem Gorzów Wlkp. 0:3 w pierwszym meczu rundy wiosennej sezonu 2015/2016 piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 spisały się trochę lepiej i zdobyły 1 punkt. Co prawda ich przeciwnikiem była ostatnia drużyna w tabeli KS Raszyn, ale to zawsze coś, jak stwierdził prowadzący sianowską drużynę trener Jędrzej Bielecki. Remis 0:0 to nie porażka, to zawsze jeden punkt. W końcu coś drgnęło. Po ośmiu porażkach nawet małe cieszy. Początek spotkania należał do piłkarek z Raszyna, ale z czasem gra się wyrównała.
W pierwszej połowie piłkarki KS Raszyn bardzo starały się zdobyć bramkę, ale na przeszkodzie stała im dobrze dysponowana bramkarka Victorii SP 2 Małgorzata Chwastek albo pewnie interweniowała sianowska obrona.

W drugiej połowie do głosu doszły piłkarki z Sianowa, czego efektem była bardzo dobra okazja do strzelenia bramki jednak pięknego podania Malwiny Grzelak z lewej strony nie wykorzystała Laura Krupienko, strzelając z bliskiej odległości ponad bramką. W 65 minucie po bramce Malwiny Grzelak zapanowała radość na trybunach i w sercach sianowskich piłkarek, niestety radość była przedwczesna. Prowadząca spotkanie sędzina Emilia Szymula odgwizdała spalonego. Sianowianki w tej połowie były lepsze, ale raszynianki groźnie kontratakowały i niewiele im brakowało w 67 minucie do strzelenia bramki. Tylko ofiarna interwencja Izabeli Pawłowskiej uratowała piłkarki z Sianowa przed utratą gola. W ocenie trenerów, obserwatora meczów był to dobry mecz mimo braku bramek. Walka była zażarta i nie brakowało ostrych spięć, ale na ogół w ramach przepisów.

W ekipie Victorii SP 2 Sianów wystąpiły: Małgorzata Chwastek, Paulina Buszowiecka, Agnieszka Pencherkiewicz, Karolina Struszczyk, Katarzyna Pietras, Laura Krupienko, Nikola Wodarczyk (78' Weronika Malinowska), Paulina Trzeciak, Izabela Pawłowska, Klaudia Saganowska i Malwina Grzelak.

Następny mecz sianowianki rozegrają 17 kwietnia 2016 r. o godz. 11.00 ze Sportową Czwórką w Radomiu.

ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria Sp.2 Sianów