Wyniki Kaskada Cup 2015 - Mała Liga Kosza
Poznaliśmy zwycięzców Kaskada Cup 2015 - Mała Liga Kosza zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt.
W hali Szkoły Podstawowej nr 35, przy ul. Świętoborzyców 40, odbył się turniej finałowy w kategorii chłopców. Niespodzianki nie było. Zwyciężył faworyt turnieju, który wygrał wszystkie swoje dotychczasowe mecze - zespół SP 16 I trenera Michała Bartnika ze Szkoły Podstawowej nr 16. Na drugim miejscu znalazł się zespół młodszych kolegów drużyny zwycięskiej - SP 16 II trenera Czesława Dasia. Spotkanie finałowe z udziałem tych drużyn zakończyło się wynikiem 42:23.
Trzecie miejsce turnieju o Mistrzostwo Szczecina, którego stawką oprócz brązowych medali był awans do rozgrywek regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej „Energa Basket Cup” zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7 trenera Adama Sella, która wygrała z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 35 trenera Pawła Dzierby. Mecz zakończył się wynikiem 32:14.

VIII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 51

W poniedziałek, 29 lutego br. w hali Szkoły Podstawowej nr 35, przy ul. Świętoborzyców 40, odbył się turniej finałowy Kaskada Cup 2015 - Mała Liga Kosza w kategorii dziewcząt. W przypadku tej kategorii, również nie było niespodzianki, ponieważ zwycięzcą został faworyt turnieju, który wygrał wszystkie swoje dotychczasowe spotkania - zespół SP 35 trenera Pawła Dzierby ze Szkoły Podstawowej nr 35. Na drugim miejscu znalazł się zespół nr II ze Szkoły Podstawowej nr 16 trenera Roberta Steciuka oraz Hanny Steciuk. Spotkanie finałowe z udziałem tych drużyn zakończyło się wynikiem 32:24. Trzecie miejsce w turnieju o Mistrzostwo Szczecina zajął zespół nr I również ze Szkoły Podstawowej nr 16 trenera Roberta Steciuka oraz Hanny Steciuk, który wygrał z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 56 trenera Adriana Lichta. Mecz zakończył się wynikiem 50:21.

data: 29-02-2016 11:30
miejsce: hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 35, przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie.

Turniej finałowy dla dziewcząt. O godz. 11:30 odbędzie się spotkanie o 3. miejsce, natomiast około godz. 12:30 (po zakończeniu pierwszego meczu) odbędzie się spotkanie finałowe.