Gwardia za burtą Pucharu Polski
autor: CrashDo małej sensacji doszło w meczu Pucharu Polski KOZPN. W spotkaniu czwartoligowego MKP Szczecinek z trzecioligową Gwardią Koszalin, lepsi okazali się liderzy czwartej ligi. Po dogrywce Szczecinek wygrał 2:1.

W pierwszej połowie rywalizacji bramki nie padły, ale sytuacji nie bramkowało. Swoich szans szykami Przemysław Brzeziański, Fabian, Słowiński, Daniel Wojciehowski oraz Wojciech Wójcik. Gospodarze odpowiedzieli akcją Kamila Brodkowicza, po której wiele szczęścia miał Patryk Wójcik.

Po zmianie stron w 57 minucie padł pierwszy gol. Po dośrodkowaniu Mateusza Jureczko bezradnego Wójcika pokonał Maciej Szydlak. Gwardia odpowiedziała dziesięć minut później, dośrodkowanie Daniela Wólkiewicza wykorzystał Robert Ziętarski. W regulaminowym czasie bramki już nie padły.

W dogrywce więcej szczęścia mieli gracze ze Szczecinka. W 118 szybką kontrę wykorzystał grający trener Zbigniew Węglowski. Ostatecznie MKP Szczecinek wyeliminował Gwardię z rywalizacji wygrywając 2:1.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Inf. własna

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15