Pogoń II wygrywa z Drawą
autor: pogonszczecin.plWygraną 4:0 nad Drawą Drawsko Pomorskie zakończył się pierwszy sparing Pogoni II Szczecin.

Podopieczni Pawła Sikory po pierwszej połowie prowadzili 1:0. A bramkę dla Portowców zdobył Seiya Kitano. Na kolejną bramkę trzeba było czekać od 71 minuty. Wtedy to Dawid Zieliński pokonał golkipera Drawy. Kolejne trafienie dla szczecinian było dziełem Patryka Paczuka. Wynik spotkania ustalił w 85. minucie Adrian Krzywicki . W sparingu tym wystąpiło trzech nowych zawodników, wspomniany już Kitano i testowani Mariusz RutkowskiBartosz Zalewski ze Sparty Brodnica.
Japończyk w Grodzie Gryfa pojawił się w poniedziałek w nocy, trener Sikora zastanawiał się nad tym czy wystawić go w środowym meczu. - Jak na trudy podróży i zmianę czasu, to Kitano zaprezentował się bardzo dobrze. Po za golem zdołał także wypracować kilka sytuacji kolegom - powiedział dla pogonszczecin.pl Robert Kolendowicz, drugi trener rezerw. Następną szansą dla testowanych piłkarzy z Brodnicy będzie sobotni sparing z Neubrandenburgiem.

1:0 - Seiya Kitano 25’
2:0 - Dawid Zieliński 71’
3:0 - Patryk Paczuk 80’
4:0 - Adrian Krzywicki 85’

Pogoń II: B. Piotrowski - Chouwer, Kuzko, Krzywicki, Kotłowski - Fijałkowski, Bartoszewicz, Maćkowski, Rutkowski, Zalewski - Kitano. Grali także: Kusztan, Kapelusz, Paczukl , D. Kowalczyk.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl