Wygrana w pierwszym sparingu
Gwardia Koszalin pokonała 2:1 Iskrę Białogard w pierwszym sparingu podczas przygotowań do rundy wiosennej III Ligi Bałtyckiej.

W spotkaniu sparingowym trener Drożdżal testował kilku zawodników pod kątem gry w Koszalinie. Na euroboisku można było zobaczyć m.in. Mateusza Kołodziejskiego (Kotwica), Roberta Ziętarskiego (Nadwiślan), Bartłomieja Oleszczuka (Gryf Wejherowo), a także znanych przez kibiców piłkarzy Leszka Pazdura (Astra) i Marka Zdanowicza (Rasel). Białogardzianie jako pierwsi zdobyli bramkę. Wykorzystali oni fatalny błąd Patryka Wójcika.
Tuż przed przerwą do remisu doprowadził swoją bramką Mateusz Kołodziejski. W drugiej połowie Gwardziści zdobyli drugiego gola. Celnym egzekutorem jedenastki był Mateusz Bień. W środę, 20 stycznia koszalinianie zagrają drugi sparing tym razem ich rywalem będzie Wiekowianka Wiekowo. Początek spotkania o godz. 19:00.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/gwardia.koszalin.pl

Sparingi ()
Gwardia Koszalin Iskra Białogard
2 1
16-01-2016
miejsce: Koszalin dodaj video
Wiekowianka: Kapała Marek – Krupski Dariusz, Rogala Szymon kpt;, Szczepaniak Mateusz, Hyjek Dawid, Parus Marcin, Szynkowski Grzegorz, Lipski Marcin i trzech zawodników testowanych

Dane pomógł uzupełnić: pszczolek - dziękujemy