Vineta zagra o II ligę!
autor: P. UkraińskiVineta Wolin pokonała Kaszubię Kościerzyna 5:0 w ostatnim pojedynku III Ligi Bałtyckiej. Dzięki wygranej podopieczni Pawła Ozgi zagrają mecz barażowy o II ligę.

Vineta zagra w barażach z Odrą Opole. Pierwszy mecz wolinianie rozegrają w sobotę, 11 czerwca o 16:00 u siebie, a rewanż 15 czerwca o 17:00 później w Opolu.

Bardzo dobre spotkanie obejrzeli kibice, którzy wybrali się na stadion w Wolinie. Vineta pokonała Kaszubię Kościerzyna 5:0. Dzięki czemu zagra w barażach o II ligę. W spotkaniu tym trzy bramki na swoje konto zapisał Adam Nagórski. Dzięki czemu z dorobkiem 26. bramek został królem strzelców III Ligi Bałtyckiej.

- Mecz był pod naszą pełną kontrolą, szybko zdobyliśmy bramkę, a do przerwy mieliśmy jeszcze dwie dobre okazje.Po przerwie mecz był już do jednej bramki. Szalał Adam Nagórski, który odjeżdżał rywalom jak chciał i strzelał gole, aż go zmieniłem, by trochę odpoczął. Rywale praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce. - powiedział dla Kuriera Szczecińskiego trener wolinian Paweł Ozga.