Porażka rezerw Pogoni w Koszalinie
autor: Aszef Porażką 0:1 zakończył się pojedynek rezerw Pogoni Szczecin w Koszalinie z Gwardią. Bramkę dla Gwardzistów zdobył Przemysław Brzeziański (na zdjęciu)

Na stadionie przy Fałata od początku atakować zaczęli goście. Szczecinianie bardzo blisko byli objęcia prowadzenia. W 4. minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem Gwardii znalazł się Błażej Chouwer, jednak po jego strzale futbolówka odbiła się od słupka bramki koszalinian. Dobrą okazję na trafienie miał także Michał Stańczyk, zabrakło mu jednak precyzji.
Gwardziści wytrzymali akcje ofensywne gości. W 55. minucie objęli oni prowadzenie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Przemysław Brzeziański. Podopieczni Pawła Sikory walczyli o korzystny wynik. Bliski zdobycia bramki był ł Szymon Kapelusz, niestety po jego strzale piłkę zmierzająca do siatki zablokował defensor Gwardii. Porażka w Koszalinie komplikuje sytuację w tabeli rezerw Pogoni. Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki w nich szczecinianie zagrają z Vinetą Wolin i ze Świtem Skolwin.

1:0 - Przemysław Brzeziański - 55'

Pogoń II Szczecin: Adrian Henger - Paweł Marczuk (70' Szymon Kapelusz), Michał Stańczyk, Jakub Kuzko, Filip Łaźniowski (46' Rafał Maćkowski) - Błażej Chouwer, Robert Obst, Konrad Bartoszewicz (61' Seiya Kitano), Dawid Zieliński, Patryk Paczuk - Damian Kowalczyk (65' Damian Pawłowski).
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl