Vineta rozbiła Bałtyk
autor: Robert MachowiczZespół Bałtyku Koszalin przegrał z wiceliderem, Vinetą Wolin aż 0:6. Już pierwsza połowa ustawiła wynik spotkania, bowiem do przerwy Wyspiarze prowadzili różnicą trzech bramek.

Decydujące dla losów spotkania okazały się fragmenty między 27, a 34 minutą gry. We wspomnianym czasie Vineta zdobyła, aż trzy bramki. Wynik spotkania w 27 minucie otworzył Adam Nagórski, ten sam zawodnik w 31 minucie ponownie trafił do siatki. Natomiast w 34 minucie Kajetan Pogorzelczyk ustalił wynik pierwszych 45 minut.
Po zmianie stron ponownie przewagę posiadali przyjezdni. W 53 minucie Jakub Tarka podwyższył rezultat na 0:4. Gospodarze mieli od 68 minuty jeszcze bardziej skomplikowaną sytuację, bowiem czerwoną kartką ukarany został Krystian Krauze. W 71 minucie Adam Nagóski mógł skompletować hat-trika, ale nie wykorzystał rzutu karnego. W doliczonym czasie gry goście zadali jeszcze dwa ciosy, a dokładniej Michał Adamczak, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Ostatecznie Vineta rozbiła Bałtyk w Koszalinie 0:6.
ďż˝rďż˝dďż˝o: inf. własna

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15