Bałtyk walczył ambitnie, ale lider za silny
autor: crashBałtyk Koszalin w środę 23 marca rozegrał awansem mecz 19 kolejki Bałtyckiej Trzeciej Ligi. Przed własną publicznością koszalinianie przegrali z liderem rozgrywek GKSowi Przodkowo 0:2.

Pierwszy gol padł w 20 minucie wówczas dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową wykończył Przemysław Kostuch. Podopieczni Mateusza Kazimierczaka starali się doprowadzić do wyrównania.
Po zmianie stron Bałtyk przejął inicjatywę, ale nie potrafił przedostać się przez dobrze poukładaną defensywę Przodkowa. W końcówce spotkania Bałtyk mógł dopiąć swego. W 84 minucie kapitalnie głową strzelał Krystian Krauze ale świetnie obronił Patryk Kotłowski. W 91 minucie ostatni w meczu rzut rożny egzekwowali gospodarze,którzy wszystkimi zawodnikami zaatakowali bramkę Przodkowa. Niestety kontra gości przyniosła im drugą bramkę po strzale Sebastiana Frankowskiego.

W zespole debiutował król strzelców ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, 17-letni Dawid Gruchała-Węsierski.
ďż˝rďż˝dďż˝o: inf. własna

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15