Bałtyk wygra po raz drugi wiosną?
autor: JurgolPodbudowany wygraną w ostatniej kolejce Bałtyk Koszalin już w sobotę 19 marca podejmować będzie rezerwy pierwszoligowej Arki Gdyni Koszalinianie marzą o pierwszej wygranej przed własną publicznością w trwającym sezonie.

Podopieczni Mateusza Kazimierczaka wiosnę jak na swoje możliwości rozpoczęli bardzo dobrze. W pierwszym pojedynku Bałtyk przegrał 2:4, a w drugim wygrał 2:1 z Wierzycą Pelplin. Cztery zdobyte gole wiosną to dobry wynik. Warto tutaj wspomnieć, że w dziesięciu ostatnich pojedynkach jesienią koszalinianie zdobyli, również cztery bramki.

Arka podobnie do Bałtyku, wiosnę rozpoczęła od dobrego wyniku. W Trójmieście 'Arkowcy: ograli lidera rozgrywek GKS Przodkowo 2:0.Bramkarza GKS-u, w tym pojedynku pokonali Siemaszki w 61 minucie i Bach w 85 minucie.

Bałtyk będzie chciał zrewanżować się rywalowi za wysoką porażkę w drugiej połowie 2015 roku. Wówczas Arka II na własnym boisku wygrała, aż osiem do zera.

Spotkanie zaplanowano na sobotę 19 marca. Początek o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Andersa w Koszalinie.
ďż˝rďż˝dďż˝o: inf. własna

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15