Tylko 1 punkt
Mimo prowadzenia w setach 2:0 zawodniczki SMS Police nie zdołały utrzymać przewagi nad UKŻPS Kościan i przegrały z wiceliderem tabeli 2:3.
Sobotnie spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry. Akcje punkt za punkt toczyły się do stanu 12:12. Później na prowadzenie zaczęły wychodzić gospodynie. Gdy przewaga wzrosła do czterech punktów (19:15) o czas dla swojej drużyny poprosił trener Jerzy Taczała. 30 sekund na SMSki podziałały mobilizująco. Zaczęły odrabiać straty, doprowadziły do remisu (21:21) i ostatecznie wygrały tę partię 25:22. W drugim secie dominowały początkowo gospodynie. Wypracowały sobie nawet dziewięciopunktową przewagę (16:7), jednak nie potrafiły tego wykorzystać. SMSki tak jak w pierwszej odsłonie zaczęły odrabiać straty i wyrównały przy stanie 23:23. Ostatnie dwie piłki należały do Ewy Bimkiewicz i SMSKi prowadziły już w setach 2:0.
Od wysokiej skuteczności zaczęły SMSki trzecią partię. 5:0, 8:1, 10:5. Cierpliwie grające kościanianki uwierzyły, że mogą jeszcze odrobić straty. I tak się stało. Od stanu 15:10 dla SMSu, gospodynie zdobyły osiem punktów z rzędu i to one były bliżej zwycięstwa w tej partii. Prowadzenia nie oddały już do końca i wygrały 25:18 i otworzyły sobie drogę do zwycięstwa. Czwarta partia to ponownie początkowo wyrównana gra. Gospodyne zaczęły wychodzić na prowadzenie przy stanie 8:8. MImo ambicji i zaangażowania SMSki nie potrafiły nawiązać w tej partii wyrównanej walki. UKŻPS Kościan wygrał 25:18 i o decydującym wyniku decydował tie'break. A w nim większe szanse wygranej miały zawodniczki trenera Jerzego Taczały. Przy zmianie stron to one prowadziły (8:7) i jako pierwsze miały w górze piłkę meczową (14:11). Niestety zwycięsko z tej partii wyszły kościanianki. Zodbyły pięć punktów z rzędu i wygrały 16:14 i w całym spotkaniu 3:2.

UKŻPS Kościan - SMS Police 3:2

(22:25, 25:23, 25:19, 25:18, 16:14)

SMS Police: Mendowska, Wróblewska, Abramajtys, Tomaszewska, Wachel, Bimkiewicz, Bohdanowicz (l) oraz Paluszkiewicz, Kondla, Kobus, Markiewicz, Malon, Drosdowska (l)