Wyszarpali zwycięstwo
autor: Łukasz KoperekSzczypiorniści Gwardii Koszalin wygrali kolejne spotkanie w drugiej lidze. Po emocjonującym pojedynku podopieczni Piotra Stasiuka wygrali 29:28 z Samborem Tczew.

Rywale do Koszalina przyjechali w 8-osobowym składzie. Jednak skromny skład nie przeszkadzał Samborowi, aby objąć prowadzenie 2:5 w 7 minucie. Gwardia grała bez pomysłu, co wykorzystywali rywale. Do przerwy było już 12:17 dla Tczewa.
Po zmianie stron na parkiet wybiegła odmieniona Gwardia, która już w 36 minucie doprowadziła do remisu. Niedługo później koszalinianie znowu musieli gonić wynik. Pierwsze prowadzenie gospodarze uzyskali kwadrans przed końcem. Do końcowej syreny obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Ostatecznie Gwardia wygrała 29:28 z Samborem Tczew. Najwięcej bramek dla koszalinian zdobyli Bartosz Tołłoczko 7-trafień i Michał Felsztigier, który dołożył 6 goli.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Inf. własna

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15