Kanonada w Stuchowie
autor: P. SkibaW sobotnim spotkaniu 5. kolejki A-klasy Korona Stuchowo podejmowała Orła Prusinowo.

Oba zespoły na swoim koncie miały tylko jedno zwycięstwo, a przed tygodniem zaznały porażki. Stuchowianie nie pojechali na mecz do Świnoujścia, Orzeł u siebie przegrał z 0:7 z Bałtykiem Międzywodzie. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 10. minucie spotkania, a bramkarza gości pokonał Robert Żywulski. Po 120. sekundach wynik podwyższył Kamil Kuźmicki (na zdjęciu), a trafienie dające 3:0 Koronie zdobył Robert Stangrycki w 15. minucie.
Na kolejną bramkę kibice zebrani na stadionie w Stuchowie czekali tym razem do 21. minuty, tym razem futbolówkę do swojej siatki skierował golkiper Orła Marcin Labuda. Festiwal goli w pierwszej połowie zakończył w 45. minucie Jakub Magneski.

Dziesięć minut po przerwie powinno być już 6:0. Po faulu w polu karnym sędzia wskazał na wapno. Do futbolówki podszedł Adrian Putyrski, ale jego intencje wyczuł Marcin Labuda, który broniąc rzut karny zrehabilitował się za bramkę samobójczą.

Korona kolejne trafienie zapisała na swoje konto w 66. minucie, Adrian Putyrski głową skierował piłkę do siatki. Po piętnastu minutach siódmą bramkę dla stuchowian zdobył Tomasz Tarnawski. W doliczonym czasie gry rezultat na 8:0 dla zespołu ze Stuchowa ustalił Maciej Wosiakowski.

8:0 - Wosiakowski 90'

W 66 min. Adrian Putyrski nie wykorzystał rzutu karnego dla Korony, obronił Marcin Labuda

KORONA: Woźny - Żelazny (Stogowski), Mroczek, Kokot, Tarnawski, Kondras, Putyrski (C) (Ostach), Magneski, Kondras, Kuźmicki (Ślusarz), Stangrycki (Polak B.)