Samotni liderzy
Piłkarze Pogoni Szczecin grający w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych pokonali Bałtyk Koszalin 4:1.

Damian Pawłowski otworzył wynik tego spotkania. W 30 sekundzie pojedynku dobił on strzał Paprzyckiego i Manowicz musiał po raz pierwszy wyciągać piłkę z siatki. Defensywa z Koszalina miała bardzo dużo pracy przy kryciu Arona Stasiaka. Nie udało im się go zatrzymać w 27. minucie kiedy podwyższył on wynik rywalizacji. Wynik w pierwszej połowie ustalił Jakub Paprzycki, który 60. sekund przed gwizdkiem końcowym zdobył gola.
W drugiej części meczu szkoleniowiec Pogoni zmienił kilku zawodników. Piłkarze Bałtyku mieli rzut karny, Jędrzej Ponurka nie dał szans Pietrzakowi. Przyjezdni po tej jedenastce nabrali wiatru w żagle. Zaczęli groźnie atakować, ale Młodzi Portowcy mądrze grali i udało im się wyjść z pressingu przyjezdnych. Wynik spotkania ustalił w 66. minucie Aron Stasiak. Goście mieli jeszcze dwie szanse, ale Walaszczyk nie wykorzystał swoich sytuacji i zasłużenie 4:1 wygrali szczecinianie. W następnej kolejce podopieczni trenera Piotra Łęczyńskiego zmierzą się z u siebie z Gwardią Koszalin.

1:0 Damian Pawłowski 1'
2:0 Aron Stasiak 27'
3:0 Jakub Paprzycki 44'
3:1 Jędrzej Ponurko 60'
4:1 Aron Stasiak 66'

Żółte kartki: Stanisław Wawrzynowicz, Kacper Pietrzak, Damian Pawłowski - Konrad Zimnicki, Szymon Starnecki.

Pogoń Szczecin: 1. Kacper Pietrzak, 3. Wojciech Błyszko, 4. Szymon Jopek, 6. Jakub Paprzycki (5. Kacper Plebańczyk 70'), 15. Jakub Brzozowski (2. Kacper Michalski 41') - 18. Daniel Rotengruber, 11. Damian Pawłowski (13. Michał Graczyk 70'), 9. Adrian Benedyczak (7. Patryk Miklas 60'), 19. Błażej Starzycki (17. Jan Imiołek 48'), 14. Aron Stasiak, 8. Stanisław Wawrzynowicz (16. Mateusz Duchowski 60').
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl