Rezerwy Pogoni pokonały Gwardię
autor: /meRezerwy Pogoni Szczecin pokonały w niedzielnym spotkaniu III Ligi Bałtyckiej Gwardię Koszalin 2:0.

Szczecinianie pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli w 27. minucie. Budnika pokonał Patryk Paczuk. Kapitan drugie zespołu Pogoni wykorzystał podanie wychowanka gryfickiej Sparty, Konrada Bartoszewicza. Po zdobyciu prowadzania szczecinianie mieli kilka minut później szansę do podwyższenia rezultatu meczu. Damian Kowalczyk nie wykorzystał jednak swojej szansy.
W drugiej połowie Gwardziści próbowali odrabiać straty. W 55. minucie po strzale z rzutu rożnego futbolówka zatrzymała się na słupku bramki Piotrowskiego. W 71. minucie powinno być 2:0. Kapelusz dograł do Bartoszewicza, ten trafił jednak w obrońcę gości. Wynik został ustalony w ostatniej minucie spotkania. Paczuk podał piłkę do Oskara Fijałkowskiego, a ten skierował ją do pustej bramki gości. W środę, 11 listopada zespół prowadzony przez Pawła Sikorę uda się na mecz do Wolina, gdzie ich rywalem będzie miejscowa Vineta. Gwardziści zaś przy Fałata podejmować będą Kaszubię Kościerzyna.

1:0 - Patryk Paczuk 27'
2:0 - Oskar Fijałkowski 90'

Pogoń II: B.Piotrowski - Adamczuk, Krzywicki, Stańczyk, Borucki - Kotłowski, Bartoszewicz, Paczuk, S. Kowalczyk (72. Fijałkowski), Kapelusz (88. Maćkowski) - D. Kowalczyk (77. Błajewski).
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl