Kaszubia wygrywa w Szczecinie
autor: P. Skiba Porażką Pogoni 1:2 z Kaszubią Kościerzyna zakończył się pojedynek 9. kolejki III Ligi Bałtyckiej w Szczecinie.

Mimo końcowego rezultatu spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 12. minucie Paczuk zagrał do Kowalczyka, piłka nie trafiła do zawodnika Pogoni, uprzedzony on został przez stopera gości, Filipa Bobowskiego który pokonał swojego bramkarza. Kilka minut później Kowalczyk miał okazję na podwyższenie prowadzenia, jednak najpierw obronił golkiper z Kościerzyny, a następnie odbiła się od defensora gości i wyszła poza boisko. Zespół przyjezdnych doprowadził do remisu w 27 minucie, Jakuba Słowika pokonał w sytuacji sam na sam Karol Zieliński. Do przerwy wynik nie zmienił się.
Niestety w drugiej połowie meczu Kaszubia zdobyła druga bramkę. Bramkarza Pogoni pokonał Kacper Kreft . Szczecinianie starali się doprowadzić do remisu. Dwie doskonałe sytuacje zmarnował Paczuk. Bramkę dającą punkt mógł zdobyć Błażej Chouwer, jego strzał był jednak mało precyzyjny. Niestety podopieczni trenera Sikory przegrali te spotkanie, była to ich trzecia porażka w sezonie. W następnej kolejce II zespół Pogoni uda się do Chwaszczyna na pojedynek z miejscowym Klubem Sportowym.

1:0 - Filip Bobowski (s) 12'
1:1 - Karol Zieliński 27'
1:2 - Kacper Kreft 57'

Pogoń II Szczecin: Słowik - Borucki (Bartoszewicz 83'), Murawski, Stańczyk, Chouwer - Kotłowski (Fijałkowski 60'), Piotrowski, Paczuk, Błajewski (Kapelusz 57'), Zieliński - Kowalczyk (Maćkowski 73').
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl