Zwycięska Gwardia
autor: C80Gwardia Koszalin wygrała w Szczecinie ze Świtem Skolwin 2:0. Było to pierwsze zwycięstwo gości po dwóch spotkaniach bez wygranej.

W pierwszej połowie żaden z zespołów nie potrafił pokonać bramkarza rywali. Gwardziści w tym spotkaniu zagrali z determinacją. Bramki padły dopiero w drugiej części meczu. Najpierw bramkarza Świtu pokonał Daniel Wólkiewicz (na zdjęciu). Dla byłego piłkarza m.in. Pogoni Szczecin był to pierwszy gol w lidze w barwach koszalińskiego zespołu. Wynik sobotniej rywalizacji ustalił w 73. minucie Łukasz Szymański.
Dzięki wygranej Gwardziści z 10. punktami zajmują trzecie miejsce w tabeli III Ligi Bałtyckiej ze stratą jednego oczka do pierwszej w tabeli Pogoni II Szczecin. W następnej kolejce koszalinianie podejmować będą na boisku przy Fałata Cartusię Kartuzy.

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213