Pogrom na Twardowskiego
Jedenaście goli zobaczyli kibice, którzy dzisiaj o 13:30 wybrali się na spotkanie trzeciej grupy A-klasy pomiędzy rezerwami Pogoni SzczecinCzarnymi Lubanowo. Podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka nie pozostawili drużynie przeciwnej złudzeń i bezapelacyjnie zdeklasowali rywali, do tego stopnia, że przy ostatnich bramkach zrezygnowani goście nawet zbytnio nie interweniowali w celu zapobiegnięcia kolejnym stratom. Tylko dzięki chwilowym rozprężeniom gospodarzy Czarni zdołali wbić Portowcom dwie bramki.

Spotkanie w pierwszej połowie obserwował trener Marcin Kaczmarek, a oprócz niego na dość licznie zapełnionych dzisiaj trybunach można było zobaczyć Grzegorza Matlaka, Dariusza Adamczuka, Radosława Bilińskiego czy Łukasza Skórskiego. Po pierwszych dwunastu minutach za sprawą Bartosza Barandowskiego, który świetnie odnalazł się w polu karnym przeciwnika było już 2:0 dla granatowo - bordowych. Bardzo dobrze poczynał sobie także Adam Celeban, pretendujący do gry w pierwszym zespole, który był autorem gola numer cztery. Piłkarze Pogoni nie mieli problemu z przedostaniem się na pole karne rywala i notorycznie jak tyczki mijali swoich rywali.

W 62 minucie na boisku pojawił się Mariusz Misiura, oklaskiwany przez liczną grupę swoich podopiecznych z Gryfa Szczecin. Obecność dziewczyn dodała chyba skrzydeł zawodnikowi, bowiem zaliczył asystę i strzelił dwie bramki.

- Zagraliśmy dzisiaj niezłe spotkanie - mówił po meczu Mariusz Armonajtis, który boisko opuszczał z lekkim grymasem na twarzy i kulejąc. - Odezwał mi się stary uraz, mam nadzieję, że za kilka dni wszystko będzie w porządku - stwierdził dwudziestolatek.- Generalnie jestem zadowolony z dzisiejszego spotkania, chociaż nie jest to jeszcze to czego oczekuję od mojej drużyny - zaznaczył Krzysztof Sobieszczuk.

Pogoń II Szczecin - Czarni Lubanowo 9:2(4:1)

9:2 Misiura (85')

Pogoń II Szczecin: Laskowski, Zając, Paliwoda, Dymek, Armonajtis, Parzy (46' Cebulski), Wójtowicz (46' Orłowski), Nocko, Rawa, Barandowski (57' Walicki), Celeban (62' Misiura)

własne/młody

A klasa gr. 3 (2007/2008)
Pogoń II Szczecin Czarni Lubanowo
9 2
26-08-2007 13:30
widzów: ok.200
Pogoń II: 1. Laskowski Krzysztof - 22. Zając Norbert, 21. Paliwoda Damian, 6. Dymek Marcin (c), 5. Armonajtis Mariusz, 4. Parzy Tomasz (46' 13. Cebulski Łukasz), 7. Wójtowicz Wojciech (46' 19. Orłowski Przemysław), 18. Nocko Przemysław, 16. Rawa Robert, 20. Barandowski Bartosz (55' 15. Walicki Adam), 26. Celeban Adam (62' 14. Misiura Mariusz).
Pozostali w rezerwie: 12. Rejman Tomasz, 25. Filiks Jarosław, 23. Targoński Bartosz.

Czarni: 1. Kwiatkowski Krzysztof - 3. Rozpara Edward (c), 15. Dawid Piotr, 14. Malik Mateusz, 13. Jasiński Wojciech, 4. Konieczny Marek, 10. Gogól Damian, 7. Albin Rajmund, 11. Walczak Kamil (46' 8. Ciepły Mateusz), 9. Szwedo Krzysztof, 18. Kejs Andrzej.

bez kartek sędzia: Bogulas Witold (główny) oraz Baranowski Paweł i Kowalczyk Jarosław (asystenci)

Dane pomógł uzupełnić: aszef - dziękujemy