Zwycięstwo sianowianek
autor: victoria sp.2 sianówW 15 kolejce spotkań II ligi kobiet gr.kujawsko-pomorskiej lider tabeli UKS Victoria SP2 Sianów pewnie pokonała Noteć Inowrocław 2:0 (1:0) po bramkach Klaudii Saganowskiej i Klaudii Rogowicz.
Mecz rozegrano 16.05.2015 na Stadionie Miejskim w Sianowie. W pierwszej części meczu do ok.15 minuty mecz był wyrównany. Później pewnie konstruowały swoje akcje sianowianki. Noteć nastawiała się na grę z kontry i rozbijanie ataków Victorii w środku pola. W 22 minucie groźnie atakowała Laura Krupienko. W 36 minucie sianowianki objęły prowadzenie po ładniej akcji zespołowej. Malwina Grzelak zagrała do boku z klepki do Laury Krupienko, ta wrzuciła piłkę w na piąty metr, tam urwała się od obrończyni Klaudia Saganowska i wpakowała futbolówkę do siatki Kality.
W drugiej połowie grę znowu prowadziły sianowianki, ale nie mogły celnie zakończyć konstruowanych akcji. Noteć grała z kontry licząc na błąd w obronie Victorii. Dobrze dysponowana w tym sezonie obrona Victorii nie pozwoliła sobie na prezenty i rozbijała pewnie ataki gości. W 69 minucie Malwina Grzelak trafia w poprzeczkę bramkarki z Inowrocławia. Od tego momentu gra toczyła się na połowie gości a sianowianki utrzymywały się przy piłce i kontrolowały grę. Ostatnie słowo należało do sianowianek. W doliczonym czasie gry Malwina Grzelak urwała się po lewej stronie i będąc w sytuacji sam na sam trafiła w słupek. Piłka tak poleciała, że wpadła pod nogi ostatnio dobrze grającej Klaudii Rogowicz i ta bez problemów skierowała ją do siatki gości.

- Moje zawodniczki kontrolowały grę i praktycznie tylko raz Noteć nam zagroziła po swojej akcji. Gramy dobrze w obronie, pod bramką przeciwnika brakuje nam pewności siebie, ponieważ stwarzamy sobie doskonałe sytuacje bramkowe których nie możemy wykorzystać. Z końcowego wyniku jestem po raz kolejny zadowolony. - powiedział szkoleniowiec Sianowianek.