Sokół na remis z Różewem
Tuż po godzinie 13:00 sędzia Zygmunt Getler wyprowadził obie jedenastki na boisko i rozpoczął spotkanie.

W pierwszych fragmentach to Sokół miał lekką przewagę - częściej znajdował się w podbramkowych sytuacjach lub nękał obronę rywali po rzutach rożnych. Po jednym ze stałych fragmentów gry w 21. minucie Sokół wyszedł na prowadzenie za sprawą strzału z rzutu wolnego Wojciecha Puszczaka. Z upływem czasu goście stwarzali coraz to groźniejsze sytuacje jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Na drugą odsłonę obie jedenastki wyszły bez zmian. Po wznowieniu gry to Sokół konstruował akcje pod wiatr, który tego popołudnia silnie dawał o sobie znać zarówno zawodnikom jak i kibicom zgromadzonym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Drawsku Pomorskim. W 70. minucie Mateusz Zwindowski został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za oddanie strzału na bramkę przeciwnika po gwizdku sygnalizującym spalonego. Na dziesięć minut przed końcem spotkania Wspólni wyrównali po strzale z rzutu wolnego z ok. 45 metrów - nieudaną interwencję bramkarza w pewnym stopniu usprawiedliwia silny wiatr. Stracona bramka wprowadziła sporo nerwowości w poczynaniach gospodarzy i żółtymi kartkami zostali ukarani Przemysław Szmagaj i Marcin Jakubowski. Wynik do końca nie uległ już zmianie i mecz zakończył się remisem 1:1. Jest to pierwszy mecz w tym sezonie, w którym Sokół podzielił się punktami z przeciwnikiem.

Sokół Suliszewo 1:1 (1:0) Wspólni Różewo
21' Wojciech Puszczak

Dziękujemy kibicom, którzy mimo mało atrakcyjnych warunków pogodowych wspierali swoją drużynę podczas meczu oraz już teraz zapraszamy na kolejny mecz ligowy w następną niedzielę, kiedy to gramy z Santosem Kłębowiec.