Na remis
Nie udał się sianowskim piłkarkom atak na pozycję lidera. W meczu rozegranym w Sianowie miejscowe piłkarki Victorii SP 2 Sianów, wicelider tabeli II ligi kobiet grupy kujawsko-pomorskiej przyjmowały lidera drużynę Polonii Środa Wlkp. Po emocjonującym meczu padł remis 0:0 i sytuacja w tabeli pozostała bez zmian. Na czele jest nadal Polonia, która ma 2 punkty przewagi nad Victorią SP 2. Mecz od początku był bardzo zacięty i nie brakowało walki. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sytuacje bramkowe, ale brakowało wykończenia. W drugiej odsłonie zaznaczyła się przewaga Victorii SP 2. Skuteczność była jednak nadal słaba.
W 50 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystała najlepsza strzelczyni zespołu Malwina Grzelak. Jeszcze lepszą okazję sianowianki miały w 76 minucie, po nieudanej pułapce ofsajdowej Paulina Trzeciak i Malwina Grzelak były przed bramkarką Polonii. Niestety Trzeciak zamiast strzelić do bramki lub podać do pięknie ustawionej Malwiny Grzelak zdecydowała się sama skończyć akcję i ... nie trafiła w bramkę. W sumie był to wyrównany mecz, ale sianowianki miały lepsze sytuacje do strzelenia gola. Mecz miał ładną oprawę. Sędziów i zawodniczki obu zespołów wyprowadzały młode piłkarki, które biorą udział w projekcie FIO „Znajdź w sobie pasję” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Nie zabrakło też pięknej pogody i kibiców, dla których sponsor klubu ufundował czekolady.
W zespole Victorii SP 2 Sianów udanie zadebiutowała Laura Krupienko, pozyskana z Canicuły Bytów. Nie był to jeszcze optymalny skład Victorii SP2 bo zabrakło min. Żanety Sieg, Adrianny Saganowskiej i Izabeli Pawłowskiej.