Remis w Wielkopolsce
autor: EBP Pogoń SzczecinPiłkarze Pogoni Szczecin występujący w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych zremisowali w Poznaniu z Wartą 2:2. Bramki dla Portowców zdobyli Dominik Tarasewicz i Sebastian Nagel (na zdjęciu).

Szczecinianie zdominowali swoich rywali od początku spotkania. Goście powinni prowadzić 2:0, ale najpierw Maćkowski trafił w poprzeczkę, a Stasiak w sytuacji sam na sam zamiast do siatki trafił w słupek bramki rywali. W kolejnych minutach meczu obraz gry nie uległ zmianie. Zespół prowadzony przez Macieja Mateńkę mógł prowadzić, ale Filip Kop-Ostrowski chybił, a uderzenie Gracjana Kuśmierka zostało zablokowane. Do przerwy był bezbramkowy remis.
10 minut po przerwie Warciarze objęli prowadzenie, Sadeckiego pokonał Mateusz Ciapa. Który posłał futbolówkę w samo okienko. W 61 minucie zespół z Poznania prowadził 2:0. A wynik swojego zespołu podwyższył Patryk Piasek. Po chwili z gola cieszyli się szczecinianie. Kontaktowe trafienie na swoim koncie zapisał Dominik Tarasewicz. Zawodnik ten po kilku minutach miał asystę przy golu Sebastiana Nagela. Wynik do końca nie uległ zmianie i ostatecznie z Wielkopolski Młodzi Portowcy przywieźli jeden punkt. - Szkoda punktów, które nam uciekły. Nie mieliśmy szczęścia. Sytuacji było mnóstwo i właśnie w kluczowych momentach brakowało skuteczności - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Maciej Mateńko.

1:0 - Mateusz Ciapa 55'
2:0 - Patryk Piasek 61'
2:1 - Dominik Tarasewicz 61'
2:2 - Sebastian Nagel 66'

Pogoń: Sadecki - Pach (41. Forczmański) Nagel, Ostrowski, Kop-Ostrowski (55. Rogiewicz) -, Macuk, Pawłowski (50. Tarasewicz), Maćkowski, Bochnak, Kuśmierek (41. Waleński) - Stasiak.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych (2014/2015)