Porażka we Wronkach
Piłkarze Pogoni Szczecin występujący w Centralnej Lidze Juniorów przegrali w Poznaniu z Lechem 1:2. Bramkę dla gości zdobył Łukasz Zakrzewski.

W pierwszej połowie spotkania, które było rozgrywane we Wronkach nie padły żadne bramki. Szczecinianie mieli kilka okazji do objęcia prowadzenia. Wiadome jest, że wygra ten co strzeli bramkę, a nie ten mający okazje do ich zdobycia.
Młodzi zawodnicy Lecha objęli prowadzenie w 56 minucie. Piotrowskiego pokonał po raz pierwszy w tym spotkaniu Patryk Janasik. Ten sam zawodnik podwyższył wynik po 8 minutach. Szczecinianie nie złożyli jednak broni i w 85 minucie Łukasz Zakrzewski strzelił kontaktowego gola. Warto zaznaczyć, że było to pierwsza stracona przez Kolejorza bramka od 715 w Centralnej Lidze Juniorów. W następnej kolejce rywalem młodych Portowców będzie Stilon Gorzów Wielkopolski,

- Graliśmy z zespołem, który będzie grać w finale, a to spotkanie stało na poziomie godnej rywalizacji o mistrzostwo . Końcówka należała do nas. Kolejorz był stłamszony. Po golu mieliśmy kolejne okazje, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Szkoda punktów, bo pojechaliśmy tam wygrać, a nie grać pasywnie. Przed nami jeszcze cztery mecze. Będziemy walczyć do końca - powiedział dla pogonszczecin.pl Paweł Cretti trener Pogoni.

1:0 -Patryk Janasik 56'
2:0 - Patryk Janasik 64'
2:1 - Łukasz Zakrzewski 85'

Pogoń: B.Piotrowski - M. Czapliński, Stańczyk (80. Adamczuk), Marczuk, Kuliga (66. Chouwer) - J. Piotrowski, Zieliński, Kurczak, Kowalczyk, Wojtkowski (66. Zakrzewski) - Peda.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach (2014/2015)