Bramki padały w drugiej połowie
autor: pogonszczecin,plGrający w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Pogoni Szczecin pokonali Olimpię Grudziądz 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Paweł Marczuk i Dawid Zieliński 2 (na zdjęciu)

W pierwszej połowie spotkania żaden z rywali nie stworzył sytuacji do objęcia prowadzenia. Zawodnicy obu zespołów starali się zaskoczyć bramkarzy uderzeniami z dystansu. W 30 minucie blisko zdobycia bramki byli goście. Na szczęście strzał był niecelny. Po 45 minutach bezbramkowy remis.
Po przerwie Młodzi Portowcy ruszyli do ataku. Dwie minuty po przerwie objęli prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Paweł Marczuk. Po kwadransie powinno być 2:0, ale Kuliga posłał futbolówkę nad poprzeczką. Na 5 minut przed końcem meczu Dawid Zieliński zdobył gola dla szczecinian, wykorzystał on sytuację sam na sam z golkiperem gości. W 89 minucie Zieliński 'postawił kropkę nad i' ustalając końcowy wynik na 3:0. Wykorzystał on rzut karny podyktowany za przewinienie na Jarochu.

- Przyjezdni w pierwszej połowie byli lepsi. Stanowili zespół. Po rozmowach w szatni opanowaliśmy sytuację na boisku i drugie 45 minut było zdecydowanie lepsze w naszym wykonaniu - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach (2014/2015)