Wygrana z UKP
autor: pogonszczecin,plPiłkarze Pogoni Szczecin występujący w Centralnej Lidze Juniorów pokonali UKP Zielona Góra 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Paweł Marczuk i Dawid Kuliga (na zdjęciu).

Peda mógł otworzyć wynik spotkania na początku spotkania, ale piłka minęła bramkę. Spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły chciały wygrać. Zielonogórzanie w 8 minucie mieli rzut wolny, piłka na szczęście trafiła w poprzeczkę bramki Brzozowskiego. W 21 minucie młodzi Portowcy wyszli na prowadzenie. Paweł Marczuk wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego.
Tuż po przerwie, w 47 minucie Pogoń prowadziła już 2:0. Dawid Kuliga pokonał bramkarza UKP. Po kilku minutach mogło być już 3:0, ale futbolówka trafiła w słupek. Podopieczni Pawła Crettiego później już tak nie atakowali. Goście mieli swoje okazje, ale bardzo dobre zawody rozegrał Brzozowski. Wynik meczu nie zmienił się i gospodarze zwyciężyli 2:0.

Pogoń Szczecin - UKP Zielona Góra 2:0 (1:0)

1:0 - Paweł Marczuk 21'
2:0 - Dawid Kuliga 47'

Pogoń: Brzozowski - Chouwer (75. Giec), Marczuk, Kuzko, Kuliga - Borucki (58. M. Czapliński), Piotrowski, Kurczak - Bartosik, Peda (70. O. Czapliński), Paczuk.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach (2014/2015)