Cretti: Nie jestem zadowolony
autor: robertjanWystępująca w Centralnej Lidze Juniorów drużyna Pogoni Szczecin zremisowała w Poznaniu z Wartą 1:1.

Oba trafienia zespoły zdobyły w drugiej połowie spotkania. Na prowadzenie najpierw wyszli Portowcy w 68 minucie, a bramkę po asyście Patryka Paczuka na swoje konto zapisał Jakub Piotrowski. Wynik ten jednak zmienił się po 7 minutach. Warta Poznań miał stały fragment gry i go wykorzystała. Adrian Chopcia pokonał Piotrowskiego i doprowadził do remisu. Rezultat do końca nie uległ zmianie.
- Nie jestem zadowolony, bo z przebiegu meczu byliśmy lepsi, ale jeżeli ma się 5-6 sytuacji to trzeba je wykorzystać. Na domiar złego straciliśmy bramkę po słabym kryciu przy stałym fragmencie gry. Dziś zawiodła skuteczność, bo mieliśmy naprawdę kilka szans na pokonanie bramkarza. Trzeba zacząć myśleć o kolejnych meczach. Najbliższe dwa gramy u siebie - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti.

Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)

Pogoń: B.Piotrowski - Chouwer, Adamczuk, Stańczyk (88.Kuzko) Kuliga - Kurczak (60. Borucki) J.Piotrowski, Zieliński (70. Maćkowski), Zakrzewski (80. Giec), Peda- Paczuk.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213

Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach (2014/2015)