Porażka w Lubinie
autor: paulinusPiłkarki Olimpii Szczecin przegrały kolejne spotkanie tej wiosny. Faworyzowany zespół z Lubina pokonał podopieczne Natalii Niewolnej 3:1. Pierwsza połowa w wykonaniu szczecinianek wyglądała dość obiecująco. Wynik w szesnastej minucie otworzyła Agata Tarczyńska, ale już cztery minuty później Olimpia, dzięki trafieniu Roksany Ratajczak doprowadziła do wyrównania stanu meczu. Dobrze w konfrontacji z napastniczkami prezentowały się obie bramkarki.
W drugiej odsłonie zdecydowanie lepszym zespołem okazały się już podopieczne Andrzeja Turkowskiego. W 52. minucie w zamieszaniu podbramkowym, piłkę otrzymała Karolina Kaźmierska, która bez problemu posłała ją do siatki przyjezdnych. Było 2:1 dla gospodyń. Ta sama zawodniczka osiem minut później ustanowiła wynik meczu na 3:1 dla Zagłębia.

Zagłębie Lubin - Olimpia Szczecin 3:1 (1:1)
Bramki : Tarczyńska 16, Kaźmierska 51, 60 - Ratajczyk 18

Olimpia: Watychowicz (77' Lichy), Preś, Szwed, Semczyszyn, Michalska, Lachman (73' Piekarek), Janik, Siwiek (61' Szymaszek), Okoniewska (66' Trzcińska), Tarnowska, Ratajczak (73' Kurlapska)

Zagłębie: Andżelika Dąbek 75’(Joanna Bugajska) - Katarzyna Sołtys 84’(Karolina Jędras), Patrycja Salwa, Patricia Fischerova, Agnieszka Szymkowiak, Patrycja Pożerska, Sabina Ratajczak, Dagmara Grad, Emilia Bezdziecka 79’(Kamila Tkaczyk), Karolina Kaźmierska 69’(Natalia Fidos), Agata Tarczyńska.