Kanonada w Świdwinie
Gwardia Koszalin pokonała 12:0 Spójnię w Świdwinie w ramach 1/8 finału Pucharu Polski KOZPN.

Gwardziści do środowego spotkania przystąpili w innym składzie niż lidze. Nie mieli oni jednak dla swoich rywali taryfy ulgowej. Pierwszą bramkę dla gości zdobył Jakub Zejglic, a kilka minut później na 2:0 podwyższył Przemysław Brzeziański. 30 minut później Brzeziański ponownie pokonał bramkarza świdwinian. Drugiego gola na swoje konto wpisał także Zejglic. Koszalinianie trafienia w pierwszej połowie zdobywali z bliskiej odległości.
W drugiej połowie spotkania trener Żakieta na murawę wpuścił młodych piłkarzy. Swoją szansę otrzymał Sochaj, Cygan i Martofel. Sochaj golkipera Spójni pokonał aż cztery razy. Futbolówkę do siatki skierowali także Fabian Słowiński, Daniel WojciechowskiDaniel Sidor. Zespół grający przy Fałata mimo wysokiego prowadzenia nie przestał atakować. Gole mogli zdobyć Martofel, Sochaj, Sidor, Słowiński, Neumann i Bień. Ostatecznie Gwardia pokonała Spójnię 12:0.

Gwardia: P. Wójcik - Sobiegraj, Bień, Wojciechowski, Chać - Zejglic, Shinmura, Sidor, W. Wójcik - Brzeziański, Neumann oraz Martofel, Sochaj, Słowiński i Cygan
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/gwardia.koszalin.pl