Kanonada w Golczewie
autor: P. SkibaW sobotę w Golczewie miejscowa Iskra rozgromiła Mewę Resko 6:1. Bramki gospodarzy zrehabilitowały licznie przybyłej na miejscowy stadion publiczności brak Ediego Andradiny.

Gospodarze od początku spotkania chcieli zdobyć bramkę. Na pierwsze trafienie w sobotę trzeba było czekać do 18 minuty kiedy to bramkarza Mewy Andrusieczkę przelogował Sebastian Madej. Podopiecznych trenera Smerdla nie zadowoliło jednobramkowe prowadzenie. Po 9 minutach prowadzili już 2:0, a strzelcem gola był Łukasz Petera.
Po kolejnych 180 sekundach golkiper gości trzeci raz wyjmował futbolówkę z siatki, tym razem pokonał go Łukasz Trociuk. A ostatnią bramkę w pierwszej połowie dla Iskry zdobył Mariusz Kostur.

W drugiej połowie goście strzelili bramkę kontaktową. W 53 minucie po faulu gospodarzy arbiter wskazał na jedenastkę. Do piłki podszedł Stępień i pewnie ją wykorzystał. Na kolejne trafienie golczewian 296 kibiców czekało do 73 minuty, kiedy to drugie trafienie w tym meczu na swoim koncie zapisał Łukasz Trociuk. Kropkę nad i cztery minuty później postawił Łukasz Petera. Były defensor Światowida Łobez pokonał pewnym strzałem z rzutu karnego Andrusieczkę.

Oba zespoły kończyły sobotni mecz osłabione. Po dwóch żółtych kartkach murawę opuścili Dawid Trafalski z Iskry oraz Damian Adamczuk z Mewy.
W Wielką Sobotę golczewianie udadzą się do Trzebiatowa na pojedynek z miejscową Regą. Mecz ten będzie pojedynkiem kolejki, spotkają się w nich lider z wiceliderem. Oba zespoły w tabeli dzieli tylko 5 punktów.

6:1 - Petera (k.) 77 min.

ISKRA: Kulda- Trekowski B (65' Sobański), Petera, Trafalski, Kowalski- Madej (77' Bekman), Smerdel (85' Prusak), Roszak, Marchewka- Trociuk, Kostur (60' Piotrowski R.)

MEWA: Andrusieczko - Adamczuk Dar. (Pawłowski 46'), Adamczuk Dam., Skrilec, Płuciennik (Kaczmarek 46'), Kubicki, Majak, Ryba, Włodarczyk, Stępień (Deuter 61'), Astramowicz (Białoskórski 79')

żółte kartki: Kowalski,Trafalski, Madej, Trepkowski B. (Iskra)/ Adamczuk Dam., Kubicki, Pawłowski, Deuter (Mewa)
czerwone kartki: Trafalski (Iskra, za dwie żółte)/ Adamczuk Dam. (Mewa, za dwie żółte)

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2014/2015)
3:0 - Trociuk 30 min

czerwone kartki: Trafalski (Iskra, za dwie żółte)/ Adamczuk Dam. (Mewa, za dwie żółte) sędzia: Bęben Mateusz (główny), Sobinek Adam, Ignaszewski Waldemar (asystenci)

Dane pomogli uzupełnić: Iskra, Bengoro - dziękujemy