Flota gromi Chemika
autor: Krzysztof Cichomski C80 Wczoraj w samo południe Wyspiarze sparingowo zmierzyli się z Chemikiem Police. Flota Świnoujście była wyraźnie lepszym zespołem, co udokumentowała sześcioma golami. Już do przerwy świnoujścianie prowadzili wynikiem 4:0. Swoją przewagę Wyspiarze udokumentowali jednak dopiero w 28. minucie gry.
Wynik meczu otworzył Donald Djousse, który otrzymał dobre podanie i będąc w polu karnym zamienił je na bramkę. Drugą bramkę w meczu zdobył kolejny z testowanych graczy, Łukasz Suchocki. Były gracz Olimpii Grudziądz przymierzył zza pola karnego i zrobiło się 2:0. To nie był koniec strzeleckich popisów Wyspiarzy w pierwszej części spotkania. Kolejne trafienia padły łupem Donalda Djousse oraz Dawida Kubowicza.

W drugiej części Wyspiarze nadal nadawali tempo gry, jednak nie atakowali już tak skutecznie. W 48. minucie podobnie jak Donald Djousse, dublet ustrzelił Łukasz Suchocki. Wynik sobotniego sparingu ustalił Marius Batfoi, który w 58. minucie wykorzystał rzut karny.

Skład Floty: Marcin Skrzeszewski, Dawid Kubowicz (55' Michał Grudniewski), Michał Stasiak, Marek Opałacz (55' Tomasz Margol), Łukasz Sołowiej (67' Dawid Siemko), Marius Tomozei (55' Marek Niewiada), Arkadiusz Reca (45' Zdenek Koukal), Daniel Brud (55' Marius Batfoi), Łukasz Suchocki (55' Daniel Bujok), Dawid Kort (55' Andrei Voineag), Donald Djousse (45' Charles Nwaogu)
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/Flota Świnoujście

Sparingi (2013/2014)
Flota Świnoujście Chemik Police
6 0
14-02-2015 12:00
bramki: Donald Djousse 2, Łukasz Suchocki 2, Dawid Kubowicz, Marius Batfoi dodaj video
Flota: Marcin Skrzeszewski, Dawid Kubowicz (55' Michał Grudniewski), Michał Stasiak, Marek Opałacz (55' Tomasz Margol), Łukasz Sołowiej (67' Dawid Siemko), Marius Tomozei (55' Marek Niewiada), Arkadiusz Reca (45' Zdenek Koukal), Daniel Brud (55' Marius Batfoi), Łukasz Suchocki (55' Daniel Bujok), Dawid Kort (55' Andrei Voineag), Donald Djousse (45' Charles Nwaogu)

Dane pomógł uzupełnić: royal447 - dziękujemy