Sparing na remis
W niedzielę Błękitne Stargard podejmowały przed własną publicznością ekstraligową Olimpię Szczecin.
Stargardzianki od początku grały bardzo dobrze w defensywie, nie dopuszczając do groźnych strzałów. I już w pierwszej połowie, po błędzie bramkarki Olimpii, Małgorzata Ładniak, która jeszcze nie dawno reprezentowała bary klubu ze Szczecina wykorzystała sytuacje i umieściła piłkę w siatce.
Druga połowa toczyła się równie dobrze, lecz Stargardzkie Piłkarki w 70 minucie straciły gola na 1:1. Futbolówkę do siatki gospodyń skierowała grająca trener Olimpii Natalia Niewolna. Wynik już do końca meczu nie uległ zmianie.
Sztab szkoleniowy Błękitnych jest dumny z wyników dziewczyn, ponieważ zagrały na bardzo wysokim poziomie i pokazały, że potrafią walczyć i zaskakiwać. A same piłkarki wychodząc na boisko nie spodziewały się takiego wyniku, ponieważ grały z bardzo dobrym przeciwnikiem.

Skład KP Błękitne: Iwona Karpicka - Justyna Poziomska, Daria Sokołowska, Agnieszka Połeć, Karolina Konopka, Klaudia Kokolus - Kornelia Grosicka, Ewa Smurzyńska, Natalia Silkowska, Dorota Krychowiak - Małgorzata Ładniak.
Rezerwa: Joanna Pondo, Karolina Cymer, Joanna Żylińska, Kamila Lewczuk.
Nieobecne: Paulina Socha, Patrycja Konefał, Maja Prędki, Katarzyna Wojciechowicz.

Olimpia:
Watychowicz (45' zawodniczka testowana) - Preś (45' Kurlapska), Semczyszyn (45' Kedzierska), Szwed, Michalska (45' Szymaszek), Lachman (45' Piekarek), Siwek (45' Trzcińska), Cieśla (45' Janik), Niewolna, Okoniewska (75' Cieśla), Ratajczyk (45' Tarnowska)