Chemik lepszy od rezerw Pogoni
autor: Ariel Szydłowski Rezerwy Pogoni Szczecin przegrały w Policach z Chemikiem 1:3.

Od początku spotkania w zespole gości zagrali piłkarze z pierwszego zespołu, Michał Janota, Hernani oraz Michał Koj. Zebrani na stadionie przy Siedleckiej na bramkę czekali do 12 minuty. Mateusz Sowała pokonał wtedy Piotrowskiego. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Po przerwie Chemik szybko podwyższył wynik meczu na 2:0 dzięki trafieniu Łukasza Cyruka. Na 16 minut przed końcem spotkania bramkę kontaktową dla Portowców zdobył Jakub Piotrowski. Szczecinianie dążyli do zdobycia kolejnych bramek. W 82 minucie policzanie 'postawili kropkę nad i'. Piotrowskiego drugi raz w tym spotkaniu pokonał Łukasz Cyruk. Wynik nie zmienił się i zasłużone trzy punkty zdobyli gospodarze. Dzięki zwycięstwu podopieczni Andrzeja Tychowskiego zajmują 6 miejsce w tabeli III Ligi Bałtyckiej. Zawodnicy ze Szczecina nad strefą spadkową mają 7 punktów przewagi, a w następnej kolejce podejmować będą na własnym boisku Cartusię Kartuzy. Żółto-zielonych czeka zaś pojedynek z outsiderem ligi - Raselem Dygowo na wyjeździe.

1:0 - Sowała
2:0 - Cyruk
2:1 - Piotrowski J.
3:1 - Cyruk

CHEMIK: Kosiorek - Andrzejewski, Chodorowski, Cyruk, Gołębiowski, Kapelusz, Klimczak, Krawiec (C), Sowała, Szewczykowski, Wiejkuć

POGOŃ II: Piotrowski B. - Bednarski (46' Peda), Hernani, Krzywicki (68; Kowalczyk), Koj (C), Chouwer, Piotrowski J., Janota, Łaźniowski, Listkowski, Okuszko (60' Zakrzewski)

3:1 - 87' - Łukasz Cyruk

sędzia: Jacek Leske - Sebastian Basiejko, Wojciech Leske (Koszaliński OZPN, Świdwin)

Dane pomogli uzupełnić: baaru, pierin - dziękujemy