Kolejna wygrana rezerw Pogoni Szczecin
autor: EBP Pogoń Szczecin Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Drawę Drawsko Pomorskie 2:0. Była to trzecia wygrana z rzędu zespołu prowadzonego przez Pawła Sikorę.

W II zespole Portowców od początku spotkania wystąpili Michał Koj, Robert Obst, Michał Walski i Takafumi Akahoshi. Gospodarze prowadzenie objęli w 17. minucie. Robert Obst pokonał golkipera Drawy po dobitce rzutu wolnego, który wykonywał Akahoshi. Kilka minut potem mogło być 2:0, ale strzał Koja został zablokowany. Na koniec pierwszej połowy przyjezdni mogli doprowadzić do remisu. Nie wykorzystali oni jednak swojej szansy.
W 68. minucie Patryk Paczuk (na zdjęciu) podwyższył prowadzenie przyjezdnych. Dobił on strzał oddany przez Michała Walskiego. W ostatnich minutach niedzielnej potyczki dwie okazje do zdobycia bramki miał Sebastian Murawski , jego uderzenie wybił z linii bramkowej defensor Drawy.

Druga bramka padła dwadzieścia minut po przerwie spotkania. Jej strzelcem był Patryk Paczuk, który dobija strzał oddany przez Michała Walskiego i  kieruje piłkę do bramki przeciwnika. Pod koniec spotkania wynik dwukrotnie mógł podwyższyć Sebastian Murawski ale jego strzał z linii bramkowej wybił obrońca Drawy. Dzięki wygranej rezerwy granatowo-bordowych są coraz bliżej utrzymania w III Lidze Bałtyckiej. W następnej kolejce w Policach zmierzą się z Chemikiem.

1:0 - Robert Obst 17'
2:0 - Patryk Paczuk 68'

Pogoń II Szczecin: 1. B. Piotrowski - 25. Chouwer, 17. Krzywicki, 2. Murawski, 3. Koj - 44. Paczuk, 14. Obst ( 10. Peda), 29. Walski (11. Kowalczyk), 9. Akahoshi, 6. Łaźniowski (7. Galoch) - 23. Okuszko ( 15. J. Piotrowski)

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213