Zero-Czwórka gra dalej
autor: AszefFutsaliści Pogoni 04 Szczecin wygrali w Obornikach z Auto Wicherkiem 4:2 w ramach 1/16 Halowego Pucharu Polski. Bramki dla szczecinian zdobyli Maćkiewicz, Sharovara, Kubik oraz Shamotii.

W 2 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, a bramkarza gości pokonał Bartosz Nogalski. Portowcy bardzo szybko doprowadzili do remisu. A piłkę do siatki miejscowych skierował Daniel Maćkiewicz. Z biegiem czasu podopieczni Łukasza Żebrowskiego zaczęli dyktować swoje warunku. Ale to piłkarze Auto Wicherka zdobyli bramkę. Ponownie bramkarza Pogoni 04 pokonał Nogalski. Błyskawiczną odpowiedź dało trafienie Sergiya Sharovary. A przed przerwą wynik dla zespołu z Grodu Gryfa podwyższył Michał Kubik.
Od początku drugiej części niedzielnego spotkania w ramach Halowego Pucharu Polski szczecinianie kontrowali sytuację na obornickim parkiecie. Wynik spotkania dla Pogoni 04 ustalił Oleksandr Shamotii. W 1/8 finału Portowcy zagrają z Wodomex Bojano. Jest to amatorski zespół grający w Kartuskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.

Bramki: Maćkiewicz (2), Sharovara (14), Kubik (19), Shamotii (23) (Pogoń 04)

Pogoń: Kubrak, Koszmider - Kubik, Gepert, Sharovara, Shamotii, Szymański, Bugański, Maćkiewicz, Jakubiak, Żebrowski.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogon04.szczecin.pl