UKS Orzeł 2010 Wałcz wygrywa w Sianowie
W Sianowie rozegrany został III Turniej Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek (grupa koszalińska). Najlepszą okazała się drużyna z Wałcza UKS SP Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz, która wygrała wysoko wszystkie spotkania. W zespole z Wałcza zagrały: Eliza Chrzanowska, Natalia Wizjan, Anita Łukaszewicz, Zuzanna Zabel, Martyna Odolczyk i Dominika Ptak. Trenerem zespołu jest Adam Łukaszewicz.
Piłkarki Victorii S.P. 2 Sianów prowadzone przez trenera Jędrzeja Bieleckiego tym razem zajęły drugie miejsce a trzecie UKS Olimp Gościno (trener Marek Greczyński). Czwarte miejsce zajęła druga drużyna Victorii S.P. 2 Sianów (trener Zbigniew Banasiak).

W zawodach wystartowały 4 zespoły. Nie dojechała drużyna z Lejkowa. Z rozgrywek wycofał się drugi zespół z Wałcza. W zespołach Victorii S.P.2 zagrały: Adrianna Banasiak, Karolina Czerenkiewicz, Inga Gębura, Natalia Jarmakowicz, Klaudia Kalarus, Nikola Polek, Oliwia Woch, Oliwia Salwerowicz, Malwina Kamińska, Justyna Maśnik, Dagmara Petrus, Klaudia Wenelska, Oliwia Tuziemska, Izabela Zapołoch, Małgorzata Pietras, Małgorzata Hainsz, Hanna Dybciak i Aleksandra Pawczyńska. Najlepszą zawodniczką była Dominika Ptak a królową strzelczyń z 16 bramkami została Anita Łukaszewicz. Wybrano też najlepszą bramkarkę. Została nią Zuzanna Pasińska z Gościna.

Organizatorzy turnieju zapewnili trzem pierwszym zespołom i najlepszym zawodniczkom puchary i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy i Miasta Sianów, UKS Victoria S.P. 2 Sianów oraz Nadleśnictwo Karnieszewice. Nagrody wręczali dyrektor S.P. 2 Sianów Ireneusz Megiel oraz była dyrektor S.P 2 Kazimiera Szatkowska. Ponadto organizator turnieju UKS Victoria S.P.2 Sianów wszystkim uczestnikom zafundowała ciepły posiłek oraz ciasto upieczone głównie przez mamy dziewczyn grających w zespole z Sianowa. Głównym organizatorem zawodów był Jędrzej Bielecki a pomagali mu Kazimiera Szatkowska, Zbigniew Banasiak, Maciej Gorgoń i Filip Studziński. Opiekę medyczną sprawowała Barbara Antkowiak a zawody dobrze sędziował Marcin Leśniewski. Do rozegrania w tej grupie zostały jeszcze 2 turnieje w Lejkowie i w Sianowie. Trzy pierwsze zespoły awansują do pięciozespołowego finału wojewódzkiego, który turniejowo rozegrany zostanie w miesiącu kwietniu 2015 r.