Rega lepsza od Polonii w pucharowych derbach
Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów pokonali występująca ligę wyżej Polonię Płoty 4:2 i awansowali do kolejnej fazy rozgrywek Pucharu Polski ZZPN.

Gospodarze zaliczyli pioronujący początek i już w pierwszych mianutach wywalczyli rzut karny, który na gola zamienił Jarosław Jarecki. Goście odpowiedziali w trybie ekspresowym i zaraz po rozpoczęciu gry od środka boiska już cieszyli się ze zdobycia wyrównującej bramki. Na przerwę to jednak trzebiatowianie schodzili z jednobramowym prowadzeniem po trafieniu Seweryna Zelmachowicza, który okazał się lepszy od bramkarza Polonii w sytuacji sam na sam.

Druga połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Kamil Korodowski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego podwyższając prowadzenie Regi, Kolejną bramkę zaraz po wejściu na boisko dołożyłIgor Duńczak, który zmieścił piłkę tuż przy słupku po zagraniu Patryka Bagińskiego. Tuż przed końcowym gwizdkiem zawodnik Polonii efektownym wolejem pokonał Kamila Twarzyńskiego.

Intermarche Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 4:2 (2:1)

Intermarche Rega: Twarzyński, Major, Kordowski, Muzyczuk, Sobczak, Kurczak, Zaręba, Krzykowski(60`Igor Duńczak), Bagiński(68`Worwa), Jarecki(70`Burak), Zelamchowicz(80`Michał Duńczak)
�r�d�o: rega.trzebiatow.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: czerwin

Puchar Polski ZZPN (2014/2015)
Rega Trzebiatów Polonia Płoty
4 2
30-10-2014 18:00
bramki: Jarecki, Zelmachowicz, Kordowski, I. Duńczak (Rega) / ? (Polonia) dodaj video
Intermarche Rega: Twarzyński, Major, Kordowski, Muzyczuk, Sobczak, Kurczak, Zaręba, Krzykowski (60`Igor Duńczak), Bagiński (68`Worwa), Jarecki (70`Burak), Zelmachowicz (80`Michał Duńczak)

Dane pomogli uzupełnić: czerwin, adriano2037 - dziękujemy