Tylko zwycięstwo
autor: adaskoW 7. kolejce Espadon Szczecin na wyjeździe podejmie przedostatni zespół w tabeli, czyli Łabądź Rzeczyca. Trudno więc stawiać przed zawodnikami Przemysława Michalczyka inny cel, jak zwycięstwo i to najlepiej za 3 punkty.

Siatkarze z Rzeczycy jak dotąd nie wygrali żadnego spotkania. Mają jednak na swoim koncie 3 oczka, które pozwalają im wyprzedzić ostatnią Avię, z którą w bezpośredniej konfrontacji przegrali 2:3. Na pewno w lepszych nastrojach są zawodnicy Espadonu, którzy ze wspomnianą Avią przełamali passę 4 porażek z rzędu. W przerwie świątecznej nie dali również szans w towarzyskim meczu liderowi drugiej ligi GTPS-owi Gorzów Wlkp. wygrywając wszystkie z pięciu rozegranych partii.
Cieszy fakt, że pomału wraca do zdrowia Maciej Kordysz. Przerwa w rozgrywkach na pewno dobrze zrobiła również pierwszemu rozgrywającemu szczecinian, Mateuszowi Leszczawskiemu, który zmaga się z kontuzją barku. Początek meczu w sobotę o godzinie. 17:00.

relacjďż˝ dodaďż˝: Voltair