Wygrali z wyżej notowanym rywalem
autor: Nikola SandrzykSiatkarze OPP zrehabilitowali się za fatalny występ przed tygodniem w Słupsku i w sobotę pokonali wyżej notowany KS Chełmża 3:2.

Początek spotkania nie zapowiadał zwycięstwa kołobrzeżan. Zawodnicy OPP nie mieli pomysłu na grę i gładko przegrali pierwszego seta 17:25. Drugi odsłona meczu to już zdecydowana przewaga podopiecznych Waldemara Pankiewicza. Celna zagrywka i skuteczne ataki pozwoliły wygrać dwa kolejne sety i wyprowadziły kołobrzeżan na prowadzenie.
W czwartym secie gracze UKS OPP nieco się rozluźnili. Wykorzystali to zawodnicy z Chełmży wygrywając dość łatwo 25:19. W tiebreaku ponownie okazali się lepsi zawodnicy OPP Powiat Kołobrzeski, którzy bez większych problemów wygrali 15:8 ostatecznie wygrywając całe spotkanie. Dzięki sobotniej wygranej kołobrzescy siatkarze wskoczyli na 8 pozycję w tabeli wyprzedzając SPS Słupsk.

OPP Powiat Kołobrzeski - KS Chełmża 3:2 (17:25, 25:23, 25:22, 19:25, 15:8)

OPP: Paśnik, Cichosz, Mejzner, Pankiewicz, Pender, Rybaczek, Szlawski (libero) - Sochacki, Kowalik.
�r�d�o: e-kg.pl