Victoria z Victorią
autor: www.regamerida.pl/W meczu VII kolejki Regionalnej Ligi Okręgowej piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów pokonali u siebie ligowego outsidera Victorię Przecław.

Faworytem meczu byli gospodarze ale pamięć o spotkaniu z Kastą nakazywała ostrożność. Od pierwszych minut widać jednak było zdecydowaną przewagę podopiecznych Kamila Twarzyńskiego, którzy jednak marnowali stwarzane sytuacje. Jako pierwszy do siatki gości trafił Kamil Kordowski, lecz obrońca Regi był na spalonym. W 21 minucie po rozegraniu piłki z rzutu rożnego i dośrodkowaniu Piotra Zaręby piłkę do bramki Victorii wstrzelił kapitan Regi - Marcin Muzyczuk (na zdjęciu).
Kilka minut później na 2:0 mógł podwyższyć Igor Duńczak, który w sytuacji sam na sam minął już bramkarza gości, lecz jego strzał minął bramkę Victorii.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i wciąż zdecydowaną przewagę posiadali gospodarze, którzy regularnie testowali umiejętności świetnie tego dnia dysponowanego bramkarza Victorii Przecław. Jarosław Jarecki wykorzystując gapiostwo obrońców gości, którzy czekali aż ich bramkarz złapie wydawało by się nie groźną piłkę, obiegł stojących zawodników Victorii i uprzedził bramkarza, lecz jego strzał minął słupek bramki. Kilka minut później nieskuteczność gospodarzy przełamał Seweryn Zelmachowicz, który wykorzystał prostopadłe podanie od Marcina Muzyczuka. Przed zakończeniem spotkania Jarosław Jarecki zadał gościom jeszcze jeden cios, kiedy po dośrodkowaniu Pawła Samulskiego przyjął piłkę w polu karnym i wolejem pokonał bramkarza gości.

Intermarche Rega Trzebiatów - Victoria 95 Przecław 3:0 (1:0)
1:0 - Marcin Muzyczuk 21`
2:0 - Seweryn Zelmachowicz 70`
3:0 - Jarosław Jarecki 88`