Woda utopiła Sępa
Woda Rzecko w wyjazdowym meczu pokonała Sęp Brzesko 6:1 i znowu hattrika zdobył Zbyszek Szczepański, który jest wysokiej formie.

Już w 4 minucie Ufnowski miał dobrą pozycje do strzelenia gola, lecz posłał piłkę obok bramki. Do 10 minuty gra była wyrównana a gospodarze, jak i goście wychodzili z groźnymi akcjami, które zawodnicy przerywali często faulem, dlatego też w 11 minucie Szczepański faulując zawodnika z Brzeska spowodował rzut wolny, który mógł zamienić się na bramkę lecz Piotr Urbaniak wybił tę piłkę na rzut rożny i uchronił Rzecko od utraty gola. W odpowiedzi Woda szybką kontrą po rzucie rożnym wyszła z własnego pola karnego, gdzie piłkę przechwycił Kapiński i podchodząc do 40 metra próbował strzałem z dystansu zaskoczyć bramkarza „Sepa” lecz ten wybił ją na rzut różny. W 19 minucie znowu piękną interwencją popisał się Piotr Urbaniak gdzie napastnik gospodarzy chciał go zaskoczyć technicznym strzałem w okno.

W 23 minucie Szczepański oszukał obrońcę i wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale ten drugi zachował spokój i wybił piłkę na róg po którym wpadła bramka Ufnowskiego. W 27 minucie Grzegorz Kownacki wyprzedził obrońcę i posłał piłkę w boczną siatkę. W 33 minucie Kownacki znalazł się w polu karnym, gdzie zamiast strzelając bezpośrednio na bramkę chciał podać piłkę do Jacka Piszcza, lecz obrońcy wyłuskali tę piłkę.Do Końca pierwszej części gry „Woda” kontrolowała grę i zeszła na przerwę z wynikiem 1:0.

W drugiej połowie meczu „Woda: grała bardzo pewnie i w 53 minucie Michał Romanowski kopnął piłkę w pole karne, a Jacek Piszcz nie zmarnował okazji strzelając gola. W 64 minucie znowu padła bramka a zdobył ją nie inny jak Szczepański strzałem z główki po do rzutce Kownackiego. Goście stale atakowali a gospodarze wychodzili z nielicznymi kontratakami. W 75 min drugą bramkę zdobył Jacek Piszcz, który pięknym strzałem z 30 metra wsadził piłkę w okienko. W 82 minucie gospodarze zdobyli honorowego gola po błędzie naszych obrońców. W 88 minucie po podaniu Piszcza znowu z główki bramkę zdobył Szczepański. W doliczonym czasie gry po pięknym rajdzie Szczepański ustrzelił hattrika!

Skład:

Piotr Urbaniak
Osajda, Tomasz Urbaniak©, Karwowski, Kapiński(Kołtunowski)
Romanowski(A. Gurazda), Ufnowski(Pawlak), Więcek, Szczepański(żółta kartka)
Piszcz(Gauwa), Kownacki

relacjďż˝ dodaďż˝: maggi

Okręgówka gr. 2 (2007/2008)
Sęp Brzesko Woda Rzecko
1 6
12-08-2007 17:00
bramki: Daniel Piska - Zbigniew Szczepański (3), Jacek Piszcz (2), Marek Ufnowski dodaj video