Drawa lepsza od rezerw Pogoni
autor: Jurgol W sobotnim spotkaniu Drawa Drawsko Pomorskie pokonała rezerwy Pogoni Szczecin 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Bielecki oraz Brzeziański.

Pierwsza bramka została zdobyta w 36 minucie. Zawodnika z Drawy sfaulował Kosacki i sędzia Siedlecki wskazał na 'jedenastkę'. Pewnym egzekutorem był Bielecki, który swego czasu grał w Pogoni Szczecin.
Goście doprowadzili do remisu w 57 minucie. Zawodnik Drawy zagrał ręką w polu karnym i po raz drugi w tym spotkaniu sędzia odgwizdał rzut karny. Karczmarczyka pokonał Kowalczyk i był remis. Drawszczanie jednak walczyli o trzy punkty. Bramkę dającą im prowadzenie w 65 minucie zdobył Brzeziański. Podopieczni trenera Gołubowskiego starali się doprowadzić do remisu. Niestety ta sztuka im się nie udała. Za tydzień zespół prowadzony przez Łukasza Woźniaka uda się na pojedynek do Dygowa, gdzie zmierzy się z beniaminkiem Raselem. Pogoń zaś w pojedynku derbowym powalczy o punkty z Chemikiem Police.
ďż˝rďż˝dďż˝o: pogonszczecin.pl/własne