Kocian: Zagraliśmy dobry mecz
autor: koGutTadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław: To sprawiedliwy rezultat. Zaczęliśmy bardzo dobrze. Straciliśmy bramkę po kilku błędach. Tak nie można się „otwierać”. W drugiej połowie było zdecydowanie lepiej, więcej ruchliwości i dużo ładnych akcji. Dla widzów to był dobry mecz, na dobrym poziomie. My nie kalkulujemy, zawsze gramy o zwycięstwo. Cały mecz gramy piłką i do przodu. „Jedziemy” dalej. Jesteśmy coraz bliżej celu nakreślonego przed rozpoczęciem rozgrywek. Ogólnie jestem zadowolony z gry mojego zespołu.
autor: aszefJan Kocian, trener Pogoni Szczecin: Zagraliśmy dobry mecz, było widać w naszych poczynaniach jakość. To był niezły mecz, oba zespoły do końca walczyły o zwycięstwo. W pierwszej połowie graliśmy dobrze taktycznie i nie chodzi mi wcale o nasze prowadzenie. Patrzę na to w tym kontekście, że nie dopuszczaliśmy Śląska do groźnych okazji. Po zmianie stron dalej graliśmy dobrze w obronie, ale brakowało nam już trochę argumentów z przodu. Końcówka meczu była za to dramatyczna. I Śląsk mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, i my mogliśmy wygrać ten mecz. Według nas 1:1 to sprawiedliwy remis. Śląsk jest silnym zespołem i dobrze poukładanym. Dla nas remis na tym terenie jest korzystnym wynikiem.
�r�d�o: pogonszczecin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213

Ekstraklasa - runda zasadnicza (2014/2015)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin
1 1
30-11-2014 18:00
widzów: 8297
0:1 - 33' - Murayama
1:1 - 55' - Zieliński
Śląsk: 33. Mariusz Pawełek - 23. Paweł Zieliński, 3. Piotr Celeban, 17. Mariusz Pawelec, 12. Dudu Paraíba (75' 18. Konrad Kaczmarek) - 28. Flávio Paixão, 4. Tom Hateley, 20. Lukáš Droppa (67' 5. Krzysztof Danielewicz), 11. Sebastian Mila, 10. Róbert Pich - 8. Mateusz Machaj (51' 2. Krzysztof Ostrowski)

Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 21. Sebastian Rudol, 14. Wojciech Golla, 44. Hernâni, 15. Hubert Matynia - 9. Adam Frączczak, 23. Mateusz Matras, 17. Maksymilian Rogalski, 6. Rafał Murawski (67' 8. Jakub Bąk), 13. Takuya Murayama (90' 3. Maciej Dąbrowski) - 93. Łukasz Zwoliński

żółte kartki: Celeban, Zieliński (Śląsk) - Hernâni, Rudol, Golla, Rogalski (Pogoń) sędzia: Szymon Marciniak

Dane pomogli uzupełnić: Termit, PogonistaxD, royal447 - dziękujemy

Kocian: Zagraliśmy dobry mecz (skryba1213)
Wzięli po połowie, Wrocław niezdobyty (royal447)
Powtórzyć lipiec w listopadzie (royal447)